تزئین بالش را با گل رزهای روبانی

یک روبان به دور یک بالش ببندید. طول روبان را حداقل 4 برابر عرض بالش ببرید. بالش را روی روبان وسط قرار دهید. انتهای روبان را دور دو طرف بالش بپیچید. آموزش دوخت بالش عروس روبان را به صورت گره در جلوی بالش ببندید. حلقه ها را اضافه کنید، سپس روبان را به شکل پاپیون گره بزنید.

لباس نوزادی دخترانه یک جذابیت نمادین به کمان اضافه کنید. طلسمی را انتخاب کنید که معنادار باشد، مانند نعل اسب برای خوش شانسی، یا قلب برای عشق. آن را به بالش زیر کمان بدوزید، یا قبل از اینکه آن را به صورت کمانی ببندید، روی روبان بلغزانید.

بالش را با گل رزهای روبانی تزئین کنید. گل رز یا گل رز روبانی مینیاتوری بخرید. اگر به ساقه های سیمی متصل هستند، ساقه ها را تا زیر جوانه کوتاه کنید. رزت ها را به دلخواه به بالش خود بچسبانید. اضافه کردن آنها در اطراف کمان ایده آل خواهد بود. همچنین کاردستی با مقوا برای الگو گیری استفاده می شود.

یک ظاهر تافتی ایجاد کنید. از وسط بالش چند بخیه بدوزید. یک سوزن را نخ کنید و آن را از جلوی بالش فشار دهید و از پشت خارج کنید. سوزن را روی 1⁄8 تا 1⁄4 اینچ (0.32 تا 0.64 سانتی متر) حرکت دهید، سپس آن را از پشت فشار دهید و از جلو به بیرون فشار دهید. این کار را یک بار دیگر انجام دهید تا یک گره X ایجاد کنید و نخ را ببرید. X را در جلوی بالش با پاپیون روبانی بپوشانید. چه مغازه ای باز کنم ۱۴۰۱ با ما همراه باشید.

 • منابع:
  1. Embellish a pillow with ribbon rosettes.
 • تبلیغات: 
  1. برای ماندگاری بیشتر از این رنگ مو استفاده کنید
  2. رقابت جالب فلفل سیاه در برابر سایر ادویه ها
  3. کشمش منبع بی نظیر برای لاغری
  4. معرفی پرمصرف ترین سس ها در منزل