درب ضد سرقت یزد باعث دستگیری رییس دزدان شد

افسران امنیتی می توانند درب ضد سرقت یزد را باز کنند، همانطور که ممکن است در مواقع اضطراری انجام شود، زمانی که اولین پاسخ دهندگان باید بتوانند در سریع ترین زمان ممکن از در عبور کنند.
سایر گزینه های کنترل از راه دور می توانند با سیستم های کنترل آتش و سایر سیستم های ایمنی ارتباط برقرار کنند تا در صورت آتش سوزی، نشت مواد شیمیایی یا سایر خطرات، درب باز یا قفل شود.
در تأسیساتی مانند آزمایشگاه‌ هایی که افراد با مواد خطرناک کار می‌کنند، درب‌ های امنیتی معمولاً به گونه‌ای طراحی می‌شوند که در صورت بروز حادثه قفل شوند تا از خطرات جلوگیری کنند تا زمانی که بتوان آن ها را تمیز کرد.
درب
یک درب امنیتی الکترونیکی دارای ویژگی های الکترونیکی است که برای افزایش امنیت و پشتیبانی از اقدامات امنیتی طراحی شده است. چنین در هایی می توانند با یک سیستم امنیتی الکترونیکی بزرگتر ارتباط برقرار کنند.
در خود درب امنیتی الکترونیکی، ویژگی هایی مانند صفحه کلید الکترونیکی یا قفل های بیو متریک ممکن است اجرا شود. درب‌ های امنیتی الکترونیکی را می‌توان با کش‌ های کارتی یا قفل‌های شناسایی فرکانس رادیویی  نیز تعبیه کرد.
این ویژگی‌ ها به تسهیلات اجازه می‌دهد تا افرادی که اجازه عبور از درب را دارند محدود کند. درب امنیتی الکترونیکی یک درب امنیتی با ویژگی های الکترونیکی است که از قفل های الکترونیکی گرفته تا گزینه های کنترل از راه دور را شامل می شود.
درب های امنیتی به طور کلی درب های سنگینی هستند که برای تامین ایمنی و امنیت طراحی شده اند. می توان از آنها برای کنترل دسترسی به مناطق ممنوعه، ایمن سازی ساختمان ها و ایجاد اتاق های امن یا وحشتناک استفاده کرد.
که در صورت تهدید مردم بتوانند در آن پناه بگیرند. این درب ها دارای تعدادی ویژگی هستند که به گونه ای طراحی شده اند که نفوذ آنها را دشوار می کند.این درها دارای لولاهای مخفی هستند تا افراد نتوانند به سادگی درها را با لولاهای خود باز کنند.

و قفل و صفحه‌های ضربه‌ای سنگین برای باز کردن آن‌ها با تداخل با مکانیسم قفل کردن، دشوار می‌شوند. درب‌های امنیتی در محیط‌هایی از خوابگاه‌های کالج گرفته تا انبارهای اسلحه استفاده می‌شوند.