روشویی کابینتی سرامیکی موجب نزاع صاحبخانه و مستاجر شد

برخی از مدل های روشویی کابینتی سرامیکی را می توان به قدری منعطف استفاده کرد که می توان آنها را به دیوار نیز متصل کرد.دستشویی های رومیزی معمولاً روی کابینت های پایه یا رویه های روشویی نصب می شوند.

شما معمولاً برای خرید روشویی سرامیکی شیر آب را جداگانه خریداری می کنید تا بتوانید مدل مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید. روشویی کابینتی ها از سرامیک های بهداشتی با کیفیت بالا ساخته شده اند که به راحتی تمیز می شوند و مخصوصاً برای حمام مناسب هستند.

روشویی کابینتی فضای ذخیره سازی بیشتر و فضایی خانگی، واحدهای روشویی را با یک دستشویی در حمام شما تداعی می کند.

کابینت های پایه به اندازه شکل های دستشویی متنوع هستند، به سادگی ترکیب مناسب را انتخاب کنید. دستشویی دو نفره با کابینت های پایه نیز موجود است.

کابینت های پایه بسته به اندازه آنها، فضای ذخیره سازی متفاوتی را برای محصولات روزمره ارائه می دهند و با کشو یا درب کابینت در دسترس هستند.

روشویی

بر خلاف کابینت های پایه با سینک روشویی کلاسیک، این مدل ها دارای یک کانتر روشویی نیز هستند که در زیر لگن نصب شده است.

سنگ طبیعی، به عنوان مثال گرانیت، به عنوان ماده ای برای صفحه حامل بسیار محبوب است. همچنین روکش های روشویی ساخته شده از ام دی اف، به عنوان مثال در رنگ طلایی بلوط، آب و هوای دنج اتاق را تضمین می کند.

دستشویی های گرد، که از نظر بصری به خوبی از سینک ظرفشویی متمایز هستند، در حال حاضر محبوب هستند.

اما مدل ‌های زاویه‌دار نیز سود زیادی دارند. چه به عنوان یک دستشویی بزرگ دوتایی یا بسیار کوچک برای حمام مهمان، طرح ها متنوع هستند و در هر حمام مناسب هستند.

در حمام مهمان اغلب فضای زیادی برای سینک وجود ندارد. به همین دلیل است که مدل‌ های کوچک مخصوصاً با ما پیدا خواهید کرد چه با کابینت پایه یا رویه روشویی.

کابینت هایی را با ظاهری چوبی، براق یا مات انتخاب کنید. شما همچنین می توانید اشکال، اندازه ها و طرح های مختلف را پیدا کنید.

به این ترتیب می توانید سینک دستشویی خود را کاملاً با نیازهای سرویس بهداشتی مهمان تطبیق دهید.

هم اکنون سینک دستشویی مناسب را پیدا کنید و یک آینه حمام مدرن و مناسب را سفارش دهید تا با آن یک منطقه شستشوی کاربردی داشته باشید که از آماده شدن هر روز در مقابل آن لذت می برید.

کابینت‌های جانبی کاربردی فضای ذخیره‌سازی بیشتری را فراهم می‌کنند و حمام شما را خانگی‌تر می‌کنند.