ساعت قدیمی seiko صاحب خود را میلیاردر کرد

چه کسی ساعت قدیمی seiko را اختراع کرد و چرا؟ برای ظهور ساعت باید چند صد سال به عقب برگردیم. بازگشت به قرن 15 که تاریخچه ساعت را آغاز کرد.

کاوشگران برای حرکت در دریا به زمان نیاز داشتند. عرض جغرافیایی را می‌توان بر اساس ستاره‌ها دقیقاً تعیین کرد، اما برای طول جغرافیایی، زمان محلی مورد نیاز بود.

اگر ساعت یک دقیقه اشتباه بود، در حال حاضر انحراف 28 کیلومتری در مناطق استوایی بود. بنابراین منشاء ساعت از نیاز به یک ابزار ناوبری دقیق نشات می گیرد.

تاریخچه ساعت با به اصطلاح ربع شروع شد، دیسکی که بر اساس نقاله ها می شد تعیین کرد که ساعت چه زمانی است. اولین ساعت های مکانیکی که دقت کافی داشتند با آونگ کار می کردند.

این ساعت باید بی صدا آویزان شود، بنابراین برای دریا یا جیب مناسب نبود. گاهی اوقات گلوله های فلزی را روی نخ ها به نشانه های چوب آویزان می کردند که به محض سوختن نخ با صدای زنگ می افتاد.

ساعت

اغلب، مارپیچ ها از مخلوط ساخته می شدند که فضای کمتری را اشغال می کردند. شمع های دارای علامت نیز به طور گسترده مورد استفاده قرار می گرفتند، سوزاندن بخشی از یک شمع بین علائم مربوط به یک دوره زمانی خاص است.

ساعت های آتش نشانی نه تنها در چین، بلکه در هند، ژاپن، یونان و ایران نیز استفاده می شد. از قرن سیزدهم، ساعت های شمعی به اروپا نیز گسترش یافته است.

با اختراع شیشه، لامپ ها به عنوان ساعت آتش نشانی بسیار مورد استفاده قرار گرفتند که مقدار لازم روغن در آن ریخته می شد. بر روی دیواره لامپ مقیاسی اعمال شد که بر اساس آن، با سوختن روغن، زمان تعیین می شد.

تا قرن نوزدهم از لامپ های نمادین برای اندازه گیری زمان استفاده می شد. مرحله بعدی در تاریخچه تماشا چرخ دنده ها در حدود سال 1550 از مس ساخته شده بودند. این پیشرفت خوبی بود، زیرا قطعات اول معیوب بودند.

مس ویرایش دقیق تری دارد و ساعت را دقیق تر می کند. همانطور که می توانید تصور کنید، این یک فرآیند بسیار گران قیمت بود که شامل بسیاری از سوزن دوزی بود. بنابراین ساعت در آن زمان نماد وضعیت بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.