عسل 900 گرمی بیز جایگزین بوتاکس !

برای درمان آکنه عسل 900 گرمی بیز عالی است،عسل یک لایه بردار طبیعی است که برای مبارزه با آکنه بسیار مفید است. فواید ضد التهابی آن به حذف چربی اضافی از سطح کمک می کند و اگر هر روز استفاده شود، باکتری های روی پوست شما را متعادل می کند.

از آن به عنوان یک درمان نقطه ای برای آرام کردن جوش های سرسخت و حتی برای تسکین شرایط پوستی خود ایمنی مانند اگزما یا پسوریازیس استفاده کنید. خواص درمانی موجود در عسل به ترمیم سریع تر آسیب های پوست کمک می کند.

مرطوب کننده آبرسان است، اگر مستعد خشکی یا خارش پوست هستید، استفاده از عسل می تواند اثرات تسکین دهنده داشته باشد.

لیانا کوترون، درمانگر ارشد پوست توضیح می دهد: عسل با خواص آنتی اکسیدانی خود با آسیب رادیکال های آزاد و آلودگی مبارزه می کند، و برای آبرسانی به پوست واقعا عالی است که پوست شما را صاف و نرم می کند.

عسل

برای ضد پیری عالی است، پروبیوتیک ها، آنتی اکسیدان ها، مواد مغذی و آنزیم های موجود در عسل با هم کار می کنند تا پوست را تغذیه و حجیم کنند. رطوبت را بدون ایجاد چربی یا ایجاد هرگونه تحریکی حفظ کرده و بازسازی می کند.

در حالی که چین و چروک ها را به طور کامل از بین نمی برد، ظاهر آنها را کاهش می دهد. و آنتی اکسیدان ها به معکوس کردن هر گونه آسیب کمک می کنند، که می تواند منجر به علائم قابل مشاهده پیری شود.

چرا عسل برای پوست شما مفید است؟ بیایید با اصول اولیه شروع کنیم، عسل به طور طبیعی توسط زنبورها ساخته می شود که شهد گل را جمع آوری کرده و آن را در لانه زنبوری ذخیره می کنند تا مایع شیرین و غلیظی را ایجاد کند که ما می شناسیم و دوست داریم.

این مایع مملو از حدود 300 ماده است که به پوست چرب و خشک کمک می کند، برخی از آن ها به خوبی شناخته شده ویتامین B، کلسیم، روی، پتاسیم و آهن هستند.

عسل سرشار از آنتی اکسیدان است، ضد باکتری است و دارای فعالیت آنزیمی است که به درخشندگی پوست شما کمک می کند.