لباس کار نسوز سرنشینان سانچی حقیقت را فاش کرد

بهترین راه برای اطمینان از اینکه لباس کار نسوز تا حد ممکن ایمن هستند، انتخاب لباس هایی است که دارای استانداردهای صحیح هستند.

لایه بندی لباس مقاوم در برابر شعله روشی موثر برای محافظت از پوشنده در برابر خطرات احتمالی است. اگر لایه رویی سوخته یا آسیب دیده باشد، لایه‌های بعدی به جلوگیری از سوزاندن پوست و ایجاد صدمات جدی از حرارت و شعله کمک می‌کنند.

از آنجایی که لباس‌های مقاوم در برابر آتش نسوز نیستند، برای حرفه‌ای‌ها ضروری است که از پوشیدن لباس‌های مصنوعی زیر لباس‌های مقاوم در برابر شعله خودداری کنند.

لباس‌های زیر، تی‌شرت‌ها و سایر اقلام ساخته شده از مواد مصنوعی قابل اشتعال می‌توانند خطری واقعی ایجاد کنند و بر روی پوست ذوب شوند و باعث آسیب جدی شوند.

حتی اگر لایه بیرونی لباس آتش نگیرد، ذوب شدن ممکن است. به همین دلیل پوشیدن لباس مناسب از سر تا پا برای حرفه ای ها بسیار مهم است.

لباس

لباس‌های مقاوم در برابر شعله نیز در برابر نیروهای انفجاری، پرتابه‌ها و سایر خطراتی که متخصصان در حین کار با آن‌ها مواجه می‌شوند، محافظت نمی‌کنند.

اگر وارد موقعیتی می‌شوید که در آن خطرات دیگری انتظار می‌رود، متخصصان باید مطمئن شوند که از تجهیزات ایمنی مناسب برای موقعیت استفاده می‌کنند. برخی از این تجهیزات همچنین ممکن است در برابر شعله مقاوم باشند و کیفیت محافظتی لباس را افزایش دهند.

لباس مقاوم در برابر شعله با کیفیت همیشه باید از تامین کنندگان قابل اعتماد و با تجربه تهیه شود.

حرفه‌ای‌ها باید بدانند که لباس‌های سرپوش، ژاکت‌ها، ژاکت‌ها و صدا خفه‌کن‌هایی که می‌پوشند در صورت بروز حادثه حرارتی از آنها محافظت می‌کند.

بهترین راه برای اطمینان از اینکه لباس مطابق با استاندارد است، سرمایه گذاری روی لباس های با کیفیت از تولید کنندگان شناخته شده است.

تولیدکنندگان مورد اعتماد، درجه قوس هر لباس را به وضوح روی برچسب فهرست می‌کنند و اطلاعات مهمی در مورد مواد استفاده شده برای ساخت هر لباس ارائه می‌دهند.

درک خواص محافظتی هر قطعه به متخصصان کمک می کند تا در حین کار به درستی از خود محافظت کنند.

لباس‌های مقاوم در برابر شعله می‌توانند در صورت آتش‌سوزی، قوس الکتریکی یا انفجار به‌طور چشمگیری آسیب‌دیدگی را کاهش دهند و حتی از آن جلوگیری کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.