لوبیا منبع عالی پروتئین برای گیاهخواران می باشد

لوبیا منبع عالی پروتئین برای گیاهخواران و وگان ها است. همچنین کالری و چربی اشباع شده آنها نسبت به سایر منابع پروتئینی مانند گوشت و لبنیات پرچرب یا کم چرب کمتر است. افرادی که به طور منظم لوبیا مصرف می کنند ممکن است کمتر در معرض خطر مرگ ناشی از حمله قلبی یا سایر مشکلات قلبی عروقی باشند. ظروف آرکوپال در طرح ها و قیمت های متفاوت در بازار وجود دارد.

برخی از مطالعات لوبیا منبع عالی پروتئین برای گیاهخواران و وگان ها است. همچنین گرفتن نفخ حبوبات کالری و چربی اشباع شده آنها نسبت به سایر منابع پروتئینی مانند گوشت و لبنیات پرچرب یا کم چرب کمتر است. افرادی که به طور منظم لوبیا مصرف می کنند ممکن است کمتر در معرض خطر مرگ ناشی از حمله قلبی یا سایر مشکلات قلبی عروقی باشند. برخی از مطالعات نشان داده اند که لوبیا به عنوان آنتی اکسیدان و عوامل ضد التهابی عمل می کند.

این اثرات می تواند خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهد. لوبیا ممکن است به تثبیت سطح گلوکز خون یا حتی پیشگیری از دیابت کمک کند. لوبیا سرشار از فیبر است که می تواند به کاهش گلوکز خون کمک کند. وقتی لوبیا می‌خورید، فیبر و نشاسته‌های سالم موجود در آنها می‌تواند به ایجاد احساس سیری و رضایت کمک کند. مبل کرم قهوه ای در مدل و طرح مختلف در بازار ایران به فروش می رسد.

هنگام تهیه لوبیا خشک: قبل از پختن آنها را بشویید و لوبیاهای چروکیده یا تغییر رنگ داده را جدا کنید. لوبیاها را یک شب خیس کنید تا نرم شوند و زمان پخت آن کوتاه شود. آب را دور بریزید و بشویید. لوبیاها را در مقدار زیادی آب تازه بجوشانید، حداقل 10 دقیقه بجوشانید، سپس بجوشانید تا نرم شوند. کنسرو لوبیا از قبل پخته می شود و می توان آن را بدون آماده سازی اضافی به انواع غذاها اضافه کرد. قبل از خرید کنسرو لوبیا، برچسب آن را بررسی کنید، برخی حاوی مقدار زیادی نمک هستند.

کنسرو لوبیا موجود است که حاوی نمک اضافی نیست و یک منبع عالی است. لوبیا حاوی فیبر، پروتئین، آهن و آنتی اکسیدان هایی است که می تواند آنها را به یک مکمل سالم برای رژیم غذایی تبدیل کند. لوبیا ارزان و طبع لوبیا چیتی، ساده و آسان برای تهیه و سالم است.

 • منابع:
  1. Beans – Why Are They Important?

 • تبلیغات: 
  1. افزایش لذت سبزیجات و مستعد کردن مثبت به مصرف
  2. سگ های آموزش دیده سگ نگهبان
  3. پروتئین های گیاهی نقش مهمی در تغذیه انسان
  4. تمرکز مداوم رنو تی بر موتورهای احتراق داخلی