هینفری در مراسم راه اندازی این سایت در پاریس

هینفری در مراسم راه اندازی این سایت در پاریس، فرانسه گفت: «به هیچ وجه نمی خواهیم شبکه نمایندگی های خود را دور بزنیم. دلالان این را رقابت نمی دانند، بلکه فرصتی برای به دست آوردن مشتریان جدید یا بهبود روابط خود با مشتریان فعلی می دانند.

این سایت

رنو تی به همراه حدود 800 زیرمجموعه نمایندگی، روز جمعه در بریتانیا، فرانسه و آلمان راه اندازی شد و قصد دارد این پلتفرم را به همه کشورهایی که رنو در آنها حضور چشمگیری دارد گسترش دهد.

خریداران خودروهای بریتانیایی در شبکه اینترنت فرصتی برای استفاده از تفاوت قیمت‌ها دیده‌اند که باعث می‌شود خودروهای قاره‌ای با قیمت بسیار کمتری نسبت به بریتانیا فروخته شوند. در این شرایط خودروها در دانمارک دارای روبالشتی که نرخ مالیات بر ارزش افزوده آن 40 درصد است، با قیمت پایه پایین‌تری تعیین می‌شوند، زیرا در غیر این صورت خودروها اصلاً فروخته نمی‌شوند.

ساکنان بریتانیا می توانند قیمت کمتری را بعلاوه نرخ مالیات بر ارزش افزوده کمتر از نیمی از دانمارک بپردازند و در نهایت معامله بهتری داشته باشند. همچنین کامیونی که خریداری میکنند دارای قیمت روفرشی کشدار زد آب جداگانه میباشد.

آیا سایت‌هایی مانند رنو در نهایت می‌توانند قیمت خودروهای بریتانیا را به اندازه قیمت‌های موجود در قاره پایین بیاورند؟ هینفری رنو خوشبین بود. وی گفت: ما چندان نگران همگرایی قیمت ها نیستیم.

از عوسک سگ نگهبان  برای زیبایی کابین استفاده میشود. ما می خواهیم این اختلافات را برطرف کنیم و شاهد کاهش سطح مالیات باشیم.»

 • منابع:
  1. Renault launches car-buying site

 • تبلیغات: 
  1. ارتباط بین خواب و عملکرد شناختی
  2. یرو و حالت های تنش در اتصالات پیچ چوبی
  3. وجود مواد شیمیایی گیاهی در لوبیا خشک اما در سطوح پایین
  4. تجارت، سریع ترین را رسیدن به درآمد میلیاردی