کاغذ دیواری در مهدکودک ها و مدارس

تقاضای فزاینده برای عناصر رنگ و طرح بیشتر برای مهدکودک ها و مدارس به راحتی با کاغذ دیواری های دارای الگوها و مواد جالب به دست می آید. در سال های اخیر پیشرفت های زیادی از نظر دکوراسیون دیوار برای اتاق های کلاس، اتاق های مشترک، غذاخوری ها و راهروها به خصوص در برخی از شهرهای بزرگتر صورت گرفته است.

با این وجود، کاغذ دیواری مدرن فیبر شیشه ای معمولی (و کاملاً رک و پوست کنده، خسته کننده) همچنان غالب هستند زیرا تعمیر و نگهداری پایینی دارند و الزامات عملی و قانونی را برآورده می کنند.

اما کاغذ دیواری های طرح دار و طرح دار مدرن اغلب معیارهای حفاظت در برابر آتش، ویژگی های تمیز کنندگی و استحکام و همچنین سلامت و ایمنی را برآورده می کنند. علاوه بر این، آنها از نظر تأثیر روانی بر جسم و روح بسیار مفید هستند – یک جنبه بسیار مهم در امکانات آموزشی.

در این راهنما، گزینه های طراحی با کاغذ دیواری سه بعدی در مهدکودک ها، مدارس بازی و مدارس را دقیق تر بررسی خواهیم کرد و الزامات کاربردی و کاربردی را توضیح خواهیم داد.

ما سؤالاتی مانند زیر را بررسی خواهیم کرد: کدام طرح ها خلاقیت و انرژی را تشویق می کنند یا به احساس آرامش در طول دوره های استراحت در اتاق های مربوطه امکانات آموزشی کمک می کنند؟ کدام معیارهای خاص انتخاب کاغذ دیواری برای این امکانات را تعیین می کند؟

وقتی صحبت از الگوها، نقوش و مواد به میان می‌آید، این راهنما فقط می‌تواند پیشنهاداتی را ارائه دهد، زیرا اغلب مدارس و مهدکودک‌ها دارای یک مفهوم آموزشی خاص و فردی هستند که محیط مدرسه باید آن را منعکس کند. در نتیجه، تعمیم به سادگی کار نخواهد کرد.

حفاظت در مقابل آتش
از نظر تعاریف حفاظت در برابر آتش، کاغذ دیواری کاغذی در دسته «منسوجات» قرار می گیرند. در ساختمان‌های عمومی (مانند مهدکودک‌ها و مدارس)، طبق استانداردهای ایمنی آتش نشانی اروپا DIN 4102 یا DIN EN 13501-1، اینها باید دارای طبقه‌بندی «مقاوم در برابر شعله» (یا «با قابلیت اشتعال کم»/ «به سختی قابل اشتعال» باشند. (کلاس مصالح ساختمانی 1/B1).

اصطلاح “مقاوم در برابر شعله” به این معنی است که اگرچه این کاغذ دیواری طرح دارمی توانند بسوزند، اما دارای اثر خود خاموش شوندگی هستند که از گسترش آتش جلوگیری می کند. این اثر نتیجه یک پوشش اشباع ویژه است.

  • منابع:
  1. Wallpapers for kindergartens and schools
  • تبلیغات:
  1. با فرستادن موزاییک به فضا یک شبه میلیاردر شوید.
  2. مبل سلطنتی که منجر به ازدواج شده است
  3. استفاده از زرشک برای مومیایی کردن در مصر باستان
  4. خرما چگونه بیماریها را درمان میکند؟